Hakkımızda

Hakkımızda

Sizi, düşünceleriyle ve başarılarıyla dünyaya yön veren insanlarla buluşturuyoruz.

İşimiz

Ekonomiden politikaya, bilimden teknolojiye, spordan sanata hayatın her alanında başarı kazanmış insanları, organizasyonlarınıza ilham vermesi, eğitmesi veya motive etmesi için sizlerle buluşturuyoruz. Bu, yıllardan beri özenle ve heyecanla yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz iş. Çabamız, temsil ettiğimiz konuşmacıları iyi tanıyarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi tanımlayarak işimizi mükemmel yapmaktır. Deneyimli danışmanlarımız kurumsal etkinliklerinizin amacına ve hedefine en uygun konuşmacıların en iyi şartlarla katılımlarını sağlayacaktır. Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde, bilin ki sektörünün en iyisi ile iş birliği içindesinizdir…

Tarihçemiz

1999 yılında Türkiye’de temsilciliği açılan CSA Celebrity Speakers’ın ilk ofisi otuz yılı aşkın iş deneyimi ve mükemmellik tutkusu ile Alex Krywald tarafından 1983 yılında İngiltere’de kuruldu .Şirketleri dünyanın önde gelen uzmanlarıyla buluşturma vizyonu sayesinde ,konuşmacıların sağlayacağı öngörü, deneyim ve özgeçmişin birlikte çalıştıkları her bir işletmeye önemli ölçüde katkıda bulunacağını biliyordu. Bu basit ama öncü vizyonla Celebrity Speakers hayat buldu ve CSA Group bundan büyüdü. Bugün bu vizyon ve tutku CSA’da hepimizin içinde yaşıyor.

Misyonumuz Tutkumuzdur

CSA Celebrity Speakers’ın kuruluş vizyonu ‘üstün başarılı kişiler diğerlerine ilham verir’ mottosuydu. Şirketlerin performanslarında yaratabilecekleri büyük katkı ve etkiyi bilerek bu üstün başarılı kişilerle kurumları bir araya getirmek, en başından beri CSA’in misyonu olmuştur. Konuşmacılarımız organizasyonlarda değişimi ve büyümeyi teşvik eden yeni ve taze fikirleri ile katılımcıları aydınlatmakta ve ilham vermektedir.

Hizmetlerimiz

Motive eden, ilham veren, eğiten ya da toplantınızı yöneten bir konuşmacı arıyorsanız, danışmanlarımız sizlere yardımcı olmak için buradalar. Konuşmacılarımız kurumlara özel fiziksel ve / veya online webinar ,konferans ve sunumlarının yanısıra, aşağıdaki örnek tanımlamalarda olduğu gibi müşterilerimiz için pek çok rolü üstlenmektedir.

Konuşmacı Planlama

Konuşmacı Planlama hizmetimiz, etkinliğiniz sonucunda ulaşmak istediğiniz hedefleri incelemektedir. Yaklaşımımız sistemli ve stratejiktir. İşiniz belirli bir sorunla karşı karşıya olabilir ya da ufukta belirmiş bir fırsat olabilir. Sadece müşterileriniz için bir etkinlik düzenlemek isteyebilirsiniz. En uygun konuşmacıyı bulmak için sizinle veya iletişim ekibinizle birlikte çalışabiliriz. Konuşmacılarımız, konuşma konularıyla ve sunum teknikleriyle bir farkındalık yaratabilir veya gelecekteki stratejik fırsatlar çerçevesinde tartışma ortamını sağlayabilir.

Konuşmacı Seçimi

Doğru deneyime sahip en iyi konuşmacının seçilmesi hayati önemdedir. Tecrübeli danışmanlarımız etkinlik programlarınızı inceleyecek ve en uygun konuşmacıyı size önerecektir. Dünyadaki hemen tüm önemli isimlere ulaşabilmemiz nedeniyle ağımız tamamen globaldir. Yaptığımız iş, konuşmacı ile kurum kültürünüz arasında değerler, kişilik ve kimya açısından mükemmel bir uyum olmasını garantilemektedir. İşinizi yeniden konumlandırma ve kurum kültürünüzü değiştirme arayışlarında da olabilirsiniz, bu doğrultuda mevcut durumunuzu farklı bakışa ve çözümleme anlayışına sahip konuşmacılarla sorgulamak isteyebilirsiniz.

Her şartta, bizler hedeflerinize ulaşmanıza destek için buradayız.