Duygu Demirdağ

TV Program Yapımcısı, Sunucu, Yazar

Duygu Demirdağ Türkiye’nin tanınmış televizyon yüzlerinden biridir. Tarz sahibi, çok yönlü ve kolay iletişim kurulabilen kişiliğiyle etkinliklerin sunum ve moderasyonunu başarıyla gerçekleştirmektedir.

Duygu Demirdağ

TV Program Yapımcısı, Sunucu, Yazar

Duygu Demirdağ Türkiye’nin tanınmış televizyon yüzlerinden biridir. Tarz sahibi, çok yönlü ve kolay iletişim kurulabilen kişiliğiyle etkinliklerin sunum ve moderasyonunu başarıyla gerçekleştirmektedir.

İlgi Alanları
Sunum Dilleri
Türkçe, İngilizce, İspanyolca
Konuşmacıyı Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Biyografi

Duygu Demirdağ Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişimYönetimi” alanında yüksek lisans yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı. İspanyolca’ya hayran ve sadık kaldı.

Televizyonculuğa Line Tv’de program yapımcısı ve haber spikeri olarak başladı. “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi ‘Stanno Tutti Bene’den alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı protestoları, Van depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal olayları takip etti. Toplumun henüz haberdar olmadığı insan hikayelerinin peşine düştü. “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yokluk 4 Mevsim”, “İmkansız Vakit Alır”, “Yeni Muhafazakarlar” gibi haber dosyaları hazırladı. 2013 yılında haber aktarımını sahadan stüdyoya taşıdı. Gece haberleri, hafta sonu ve akşam haberlerini sundu. Cnnturk.com için söyleşi ve yazılar hazırladı. Özcan Sabancı’nın biyografi kitabının yazarlığını yaptı. CNN Türk Ana Haber kuşağını sundu ve söyleşiler hazırladı. Doğruluk Payı girişimiyle beraber hazırladığı “Doğrusunu İstersen” programını ve Olay Tv’de Doğrudan Haber programını sundu. Ayrıca 2022 yılında hafta içi her akşam GAİN’de gündemi değerlendiren bir programın sunuculuğunu yaptı. Halen, biyografi kitapları ve diğer projeleri üzerine çalışıyor.

Konuşma Konuları

  • İletişim: En İyi Sürümünüze Ulaşmak
  • Kişisel Markalaşma- İmaj Yönetimi
  • Profesyonel ve Sosyal Hayatta “Son Dakika Gelişmelerini” Yönetebilmek
  • Bir Hikaye Anlatıcısı Olmak
  • Moderatörlük & Sunuculuk

Müşteri Yorumları

“III. Sürdürülebilir Finans Forumu’nda moderatörümüz olduğu için çok teşekkür ederiz. Moderatörlüğü konusunda son derece olumlu geribildirimler aldık. Sadece bizlerin değil, katılımcıların da ortak kanısı konuları çok iyi çalıştığı ve sunumunun çok iyi olduğu yönünde. Duygu Hanım Forum öncesinde aldığı briefinge uygun olarak panel konularına son derece hakimdi. Sunumu ve panelistlerle iletişimi gayet iyiydi. Kurumumuzla da uyum ve işbirliği içerisinde çalıştı. Bu nedenle kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.”

Konuşmacı Videoları

Bizimle İletişime Geçin

Danışmanlarımız, aradığınız mükemmel konuşmacıyı bulmak ve vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için gereken uzmanlığa ve bilgiye sahiptir.